قوی ترین درمان زود انزالی آقایان با گیاهان دارویی

درمان گیاهی زود انزالی آقایان

قوی ترین درمان زود انزالی آقایان با گیاهان دارویی: انزال زودرس به نقض عملکرد جنسی اطلاق می شود که در اختلالات عمومی جسمانی، روانی و عصبی-هومورال مشاهده می شود.

چگونه از انزال زودرس جلوگیری کنیم؟

برای شروع درمان زود انزالی آقایان ، تکنیک “توقف-شروع” توصیه می شود که به شما امکان می دهد فرآیندهای لذت را از یکدیگر تطبیق و هماهنگ کنید. ماهیت آن این است که مرد را تا حد امکان به ارگاسم نزدیک کند، اما در عین حال پایان آمیزش جنسی لحظه انزال را به تاخیر بیندازد.

این یک تکنیک خاص است، یک هنر واقعی عشق که نیاز به آموزش مداوم دارد،در هر بار کنترل میزان انزال برای مرد آسان تر می شود.

پیشگیری بهترین درمان است!

میزان انزال آقایان را می توان بدون دارو تنظیم کرد به همین دلیل برای جلوگیری از انزال زودرس، داشتن یک زندگی جنسی منظم و داشتن شریک جنسی دائمی توصیه می شود.

رابطه جنسی به شما کمک می کند تا تجربه بدن و احساسات فیزیکی خود را به دست آورید. برای جلوگیری از انزال زودرس، استفاده از کاندوم به عنوان راهی برای کاهش حساسیت کمک می کند و به تاخیر در انزال زودرس کمک می کند.

متخصصان تغذیه برای درمان زود انزالی آقایان توصیه می کنند رژیم غذایی خود را تغییر دهید غذاهای تند را حذف کنید و از پرخوری پرهیز کنید. و احساس تناسب اندام و خلق و خوی خوب، ژیمناستیک منظم، دویدن و پیاده روی در هوای تازه مفید خواهد بود.

و به یاد داشته باشید، اگر واقعاً برای درمان زود انزالی خود به کمک نیاز دارید، مشاوره با پزشک ضروری است، مهم نیست که چه روشی برای درمان زود انزالی باعث همدردی می شود، چه قرص، کرم، اسپری، جراحی، فیزیوتراپی یا داروهای جایگزین!

یک زندگی جنسی کامل و منظم یکی از اجزای اصلی یک زندگی سالم است. روابط خانوادگی با این حال، مشکلی مانند انزال زودرس 30-35٪ از کل جمعیت مردان را نگران می کند.

روند انزال مردان توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. انزال قابل کنترل است. با این حال، مواقعی وجود دارد که این پدیده از کنترل خارج می شود. در همان زمان، مرد شروع به تجربه مشکلات و ماهیت روانی می کند.

نارضایتی از زندگی صمیمی باعث ایجاد شک و تردید در خود می شود. زندگی خانوادگی ممکن است شکست بخورد. مشکل انزال زودرس را می توان و باید حل کرد.

علل زود انزالی

برای تعیین علل انزال زودرس آقایان و تشخیص درمان زود انزالی، باید بدانید که اصل عملکرد اندام تناسلی در غیاب آسیب شناسی چیست.

در صورت وجود سلامت، فرآیند انزال در بدن مرد در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول انتشار نام دارد. در این صورت اسپرم وارد غده پروستات شده و با ترشح غده مخلوط می شود. پس از آن مرحله دوم انجام می شود.

در این زمان ارگاسم اتفاق می افتد. نورون های حرکتی در نخاع به بسته شدن گردن مثانه کمک می کنند. اکنون مجرای ادرار شروع به انقباض می کند که باعث آزاد شدن اسپرم از مجرای ادرار می شود.

انزال زودرس آقایان به دلیل افزایش حساسیت  آلت تناسلی رخ می دهد در چنین مواقعی با استفاده از کاندوم می توان از افزایش حساسیت سر آلت کم کرد. رابطه جنسی کمی بیشتر طول می کشد.

اغلب، علت انزال زودرس یک فرآیند التهابی در اندام های لگنی است. در این حالت، یک رابطه جنسی طبیعی طولانی مدت با انزال زودرس متناوب خواهد شد.

در طول تشدید التهاب، مشکلات جدی ایجاد می شود. شما می توانید مشکل را با احساسات دردناک در طول ارگاسم تشخیص دهید.

برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی و درمان زود انزالی ، آقایان باید تحت درمان خاصی قرار گیرد. و قبل از آن، پزشک لزوماً یک تشخیص جامع انجام می دهد. متخصص آندرولوژی یا اورولوژیست برای مقابله با این مشکل کمک می کند.

تشخیص با شرح حال، معاینه اولیه و پرسش آغاز می شود در حال حاضر در این مرحله، پزشک قادر خواهد بود چندین علت انزال زودرس را از قبل تعیین کند. اگر مطالعات نشان دهنده وجود مشکلات کمر یا پروستاتیت باشد، درمان انزال زودرس با هدف از بین بردن این آسیب شناسی انجام می شود.

به عنوان یک قاعده، پس از از بین بردن علت اصلی بیماری، ترشحات اولیه به خودی خود ناپدید می شوند. در مرحله مطالعه، پزشک یک تشخیص افتراقی انجام می دهد. در این مورد، می توان اختلال نعوظ، ناتوانی جنسی را تأیید یا رد کرد. اگر پس از آزمایش های متعدد، مشکلات بدن تشخیص داده نشد، باید با یک روانشناس صحبت کنید.

زن و شوهر باید بدانند که بازگرداندن رابطه جنسی طبیعی کاملاً به صراحت و اعتماد به نفس بستگی دارد. یک روش بسیار محبوب برای تشخیص زود انزالی، آزمایش لیدوکائین است.

در این زمان باید مدت زمان رابطه جنسی، کیفیت رابطه جنسی، روشنایی ارگاسم، دوره انزال را در نظر بگیرید.

آزمایش باید حداقل 2-3 بار انجام شود. اگر استفاده از لیدوکائین به طور قابل توجهی کیفیت رابطه جنسی را بهبود می بخشد، خود رابطه جنسی را طولانی می کند، ارزش دارد که به کمک جراح متوسل شوید. پزشک تنها یک عمل برای برداشتن پوست ختنه گاه انجام می دهد.

البته مواردی وجود دارد که هیچ بهبودی در چنین آزمایشاتی وجود ندارد. به همین دلیل است که کارشناسان استفاده از یک گزینه تشخیصی پیشرفته را توصیه می کنند.

لازم به ذکر است که در چنین مواردی جراحی اورژانسی نیست. و پزشک مطمئناً این گزینه را با بیمار در درمان انزال زودرس در میان خواهد گذاشت.

سطح فعلی پزشکی مدرن اجازه می دهد تا چنین دستکاری هایی به سرعت انجام شود، بدون آسیب رساندن به بدن مرد و عواقب آن. به همین دلیل اکثر مردان این راه حل مشکل را می پذیرند.

درمان زود انزالی

گزینه های درمانی زیادی برای انزال زودرس آقایان وجود دارد. با مراجعه به موقع به پزشک، می توان بدون کمک دارو با آسیب شناسی کنار آمد. در ابتدا، پس از تشخیص، پزشک موارد زیر را توصیه می کند: با قوانین ساده. در صورت مشاهده انزال زود رس، مدت زمان رابطه جنسی طولانی می شود، انزال زودرس از بین می رود. این دستورالعمل ها عبارتند از:

ترک سیگار و الکل

امتناع از مصرف برخی داروها

استفاده از کاندوم در هر رابطه جنسی

تغییر وضعیت جنسی برای کاهش اصطکاک و فشار روی آلت تناسلی و فرنولوم

پس از مدتی، مدت زمان رابطه جنسی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. اگر بهبودی حاصل نشد و مشکل صرفاً احساسی است، مشاوره با روانشناس، درمانگر جنسی ضروری است.

بسیاری از مردان تمام زندگی خود را با آسیب شناسی زندگی می کنند، از یک متخصص کمک نمی گیرند. و مشکل، به عنوان یک قاعده، از دوران نوجوانی گسترش می یابد و تشدید می شود.

یک روانشناس به خلاص شدن از شر عقده ها، اضطراب، افزایش تقاضاها از خود، انتظارات نادرست کمک می کند. با افزایش عزت نفس، مرد می تواند بیماری را به تنهایی از بین ببرد.

درمان دارویی انزال زودرس

برای کاهش حساسیت بالای آلت تناسلی و درمان زود انزالی آقایان ، از مجتمع های روانشناختی از قرص ها، کرم ها، ژل ها، اسپری ها استفاده کنید.برای از بین بردن مانع روانی، از بین بردن اضطراب و هیجان، از قرص های بدون عوارض استفاده کنید. همچنین استفاده از جوشانده نعناع، ​​بابونه، بادرنجبویه، آویشن نیز موثر است.

دانشمندان دریافته اند که مدت زمان رابطه جنسی تحت تاثیر سطح سروتونین در بدن است. در این راستا پزشک داروهایی را برای تنظیم سطح سروتونین تجویز می کند. چنین داروهایی به عنوان داروهای ضد افسردگی طبقه بندی می شوند.

قرص سیالیس، ویاگرا، قرص تاخیری مکس پاور و…قرص هایی محبوب  برای درمان زود انزالی آقایان هستند ماده اصلی فعال در این قرص ها برای طولانی کردن رابطه جنسی مردان استفاده می شود:

زولافت ، پروزاک ، پکسیل ، فلوکستین به صورت ژل به زیر پوست تزریق می شود. این ماده نوعی مانع بین پوست و گیرنده های مسئول ارگاسم و انزال ایجاد می کند.

ژل تاخیری در عرض 8 ماه کاملا جذب و دفع می شود. این دوره برای بهبود اعتماد به نفس مردان کاملاً کافی است. با این حال، این روش برای درمان زود انزالی دارای موارد منع مصرف است. بنابراین، این لیست باید شامل فرآیندهای التهابی، انعقاد خون ضعیف باشد.

اخیراً اسپری های مخصوص برای درمان زود انزالی مردان ساخته شده است که مطالعات متعدد نشان داده است که در 90 درصد موارد، مدت زمان مقاربت 1-2 دقیقه افزایش می یابد.

ترکیب دارو شامل مقدار کافی لیدوکائین و پریلوکائین است.اسپری باید  پوست ختنه گاه اسپری شودکه به عنوان یک ضد عفونی کننده نیز استفاه می شود.

طریقه مصرف گیاهان دارویی زود انزالی

رازک

گیاه رازک به مردان زود انزال کمک می کند تا انزال خود را کنترل کنند گیاه رازک به اندازه  ½ در آب جوش بریزید و اجازه  دهید حداقل شش ساعت دم بکشند محلول حاصل 150 میلی لیتر سه بار در روز بعد از غذا مصرف می شود.

انزال زودرس را به مدت 4-6 هفته درمان می کند، رازک حاوی موادی شبیه به هورمون های زنانه است .

گل همیشه بهار و آویشن

گل همیشه بهار و آویشن دو ترکیب موثر دیگری در درمان زود انزالی آقایان هستند. گیاه را به اندازه  ½ در آب جوش ریخته  و مانند پاراگراف قبل مصرف می شوند. اما پس از دوره مصرف 4-6 هفته درمان متوقف شود تا به کبد آسیب نزد.

ریشه ناخن چند منظوره

ریشه ناخن که اغلب به عنوان یک درمان برای اعتیاد به الکل توصیه می شود، اما برای درمان انزال زود رس نیز موثر عمل می کند.

در یک لیوان آب به مقدار ½ قاشق ریخته می شود و به مدت 30 دقیقه در  آب می جوشانند. 1 قاشق غذاخوری پنج بار در روز بنوشید. جوشانده باید با احتیاط زیاد مصرف شود به دلیل حساسیت این دارو با احتیاط طبق توصیه مصرف شود.

ریشه و ریزوم و مارچوبه

برای تهیه ترکیب دارویی برای زود انزالی، 2 قاشق غذاخوری ریشه و ریزوم و مارچوبه خرد شده را گرفته و یک لیوان آب جوش بریزید. به مدت 2 ساعت در جای گرم قرار دهید تا دم بکشد. سپس از صافی رد کنید. 2 قاشق غذاخوری سه بار در روز قبل از غذا مصرف شود.

ریشه شیرین بیان و ریشه زنجبیل و پوست دارچین

ترکیب این سه گیاه مدت زمان رابطه جنسی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد

یک قاشق غذاخوری ریشه شیرین بیان له شده و ریشه زنجبیل، پوست دارچین را باهم ترکیب کنید.در 0.25 لیتر آب داغ بریزید و روی حرارت ملایم   و به مدت 5 دقیقه بجوشانید

سپس از روی اجاق برداشته و به مدت 3 ساعت دم کنید. ½ فنجان 2 بار در روز بنوشید. مدت درمان این جوشانده 2 ماه است.

جوشانده نیلوفر زرد

جوشانده نیلوفر زرد در درمان زود انزالی و کنترل نعوظ بسیار موثر است. از  گل ، میوه، برگ، ریزوم گیاه 2 قاشق غذاخوری از مواد اولیه له شده و خشک شده را بردارید یک لیتر آب بریزید، 12 دقیقه روی حرارت ملایم 30 دقیقه بجوشانید  سپس صاف کنید.

از این  جوشانده یک قاشق غذاخوری سه بار در روز مصرف کنید دوره درمان 4 هفته است. دوره درمان را زودتر از 4-5 ماه تکرار نکنید.

بیماری های اندام تناسلی و زود انزالی

لازم به ذکر است که با بیماری های اندام های تناسلی، کاهش قدرت و انزال زودرس نیز می تواند رخ دهد.

پروستاتیت، آدنوم پروستات. بنابراین، قبل از شروع فیتوتراپی، باید با یک متخصص اورولوژی مشورت کنید.

داشتن رابطه جنسی طولانی مدت برای بسیاری از مردان یک رویا است  می توانید از برخی تکنیک ها و ترفندها استفاده کنید، باید خود را مهار کنید، اما قبل از هر چیز باید درک کنید که رابطه جنسی طولانی واقعا چیست، جزء اصلی آن چیست.

تکنیک های کنترال انزال

یادگیری تکنیک های کنترل انزال می تواند در رابطه زناشویی بسیار کارآمد باشد . مکث های کوچک مرد می تواند به طولانی شدن رابطه جنسی کمک کند.

این بدان معنا نیست که در طول مکث باید تمام حرکات را متوقف کنید، از شریک زندگی خود دور شوید و سعی کنید به او فکر نکنید. می توانید آهسته تر حرکت کنید یا به نوازش متوسل شوید.

رابطه جنسی دهانی یک راه عالی برای طولانی کردن رابطه جنسی است. برای جلوگیری از انزال همسرتان باید به نوازش های خفیف آلت تناسلی او و اطراف آن توجه بیشتری داشته باشید اما نباید اجازه دهید شریکتان مالش دهد.

هر چه زوجین بیشتر با هم رابطه جنسی داشته باشند، کیفیت بهتری دارد و انزال کندتر می شود. مردانی که به ندرت رابطه جنسی دارند، معمولاً به سرعت انزال می کنند.

در حالی که زنان، برعکس، اگر روابط جنسی منظم باشند، خیلی سریع‌تر به ارگاسم می‌رسند. بنابراین، رابطه جنسی مکرر آنها را به هم نزدیکتر می کند.

همچنین، برخی از زوج ها به راحتی می توانند رابطه جنسی دو به یک پشت سر هم داشته باشند، زیرا برای بار دوم مرد می تواند خود را مهار کند و به شریک زندگی خود رضایت دهد.

داشتن رابطه جنسی در تمام شب به این معنی نیست که یک رابطه جنسی تمام شب ادامه خواهد داشت. رابطه جنسی طولانی مدت با شریکایی اتفاق می افتد که به یکدیگر علاقه شدیدی دارند.

پیشبازی را ترتیب می دهند، بازی های جنسی مختلف انجام می دهند، یکدیگر را نوازش می کنند. رابطه جنسی تمام شب چیزی مبتنی بر کنترل بدن و تکنیک رابطه حنسی شگفت انگیز نیست.این یک بازی است که تنها در صورتی امکان پذیر است که افراد به یکدیگر علاقه مند باشند. برخلاف تصورات غلط، امکان داشتن رابطه جنسی متعدد نیز بیشتر به احساسات و عواطف فرد بستگی دارد، نه قدرت جنسی او.

توصیه های مشاوره

در ارتباط زناشویی به مدت زمان رابطه جنسی اهمیت زیادی داده می شود. اعتقاد بر این است که تنها مردی که بتواند حداقل نیم ساعت مقاومت کند می تواند یک زن را راضی کند.

اما سکسولوژیست های سوئیسی یک مطالعه عملی انجام دادند که در آن آزمودنی ها زمان را ثبت کردند و سپس برداشت های خود را یادداشت کردند.مشخص شد که یک رابطه جنسی کوتاه تا 7 دقیقه طول می کشد.

به طور متوسط ​​از 7 تا 13 دقیقه طول می کشد، و یک رابطه جنسی طولانی که مدت زمان آن به 24-28 دقیقه می رسد. بسیاری موافق بودند که بیش از 24 دقیقه بسیار طولانی است.

استفاده از جوشانده و تنتور گیاهان رایج ترین راه برای درمان هر گونه بیماری است طب سنتی داروهای رایج برای انزال زودرس عبارتند از: رازک، گل مادر، آویشن، بابونه و ریشه سم.

 جراحی آلت تناسلی

جراحی آلت تناسلی برای درمان زود انزالی آقایان راه دیگری برای درمان زود انزالی است جراحی تناسلی فقط پس از گذراندن آزمایش لیدوکائین و با حساسیت بیش از حد آلت تناسلی انجام می شود.

به همین دلیل است که پزشکان سعی می کنند در صورت وجود بیماری های مزمن (دیابت شیرین، تصلب شرایین) از عوارض مختلف جلوگیری کنند.

برای درمان انزال زودرس مردان از دو گزینه برای مداخله جراحی میکروسکوپی استفاده می شود. در حالت اول، این عصب کشی و متعاقب آن شروع مجدد تنه های عصبی است. جراح برشی در پوست ایجاد می کند و اعصاب را آشکار می کند.

یک برش با تنه انجام می شود، پس از آن آنها به هم بخیه می شوند. همه اینها اغلب با برداشتن پوست ختنه گاه همراه است. در این مورد، حساسیت در عرض 4-5 ماه از بین می رود.

پس از این مدت، دوباره تا حدی بازسازی می شود. داشتن رابطه جنسی منظم و کامل بعد از جراحی بسیار مهم است.

در مورد دوم، به کمک عصب کشی انتخابی متوسل شوید. تمام دستکاری ها مانند مورد قبلی است. فقط بخیه های عصبی انجام نمی شود.

بنابراین، دقیقاً 60-65٪ کاهش می یابد و نتیجه مثبت باقی می ماند. یک دوره زمانی طولانی همانطور که می بینید راه حل های زیادی برای این مشکل وجود دارد. و فقط یک متخصص واجد شرایط می تواند جراحی را انجام دهد.

راه های مختلفی برای کنترل مستقل فرآیند انزال و شروع ارگاسم وجود دارد. اول، کاندوم به کاهش حساسیت سر کمک می کند. اکثر مردان هنگام استفاده از این نوع پیشگیری از بارداری، به کاهش شدت تحریک، طولانی شدن رابطه جنسی توجه می کنند.

به این ترتیب، کافی است مرد جوان استفاده از کاندوم های فوق نازک را متوقف کند. امروزه روش های خاصی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد که از داخل با ژل مخصوص پوشانده می شود. این ماده به تاخیر در انزال کمک می کند.

استفاده از کرم ها و اسپری های مختلف یا قرص برای درمان زود انزالی آقایان مجاز است. در این مورد، شما باید به ویژه مراقب باشید. پس از همه، در پس زمینه استفاده از آن، واکنش های آلرژیک می تواند در مردان و زنان رخ دهد.

روش های طبیعی به تاخیر انداختن انزال

روش های طبیعی و موثری برای به تاخیر انداختن انزال وجود دارد برای مثال با فشار دادن می توانید فرآیند انزال را به تعویق بیندازید در این حالت فشاری بر غده پروستات وارد می شود که منی را به داخل مجرای ادرار می اندازد.

کشش بیضه نیز موثر است. هنگامی که یک مرد جوان به ارگاسم نزدیک می شود، کیسه بیضه شروع به نزدیک شدن به بدن می کند.

این یک فرآیند فیزیولوژیکی طبیعی است. در زمان معین شما باید کیسه بیضه را کمی بکشید که باعث تاخیر در انتشار اسپرم می شود.

این کار هم توسط خود مرد و هم توسط شریک زندگی او قابل انجام است در بیشتر موارد، این مشکل هیجان بیش از حد، اضطراب است.

یک روش خوب منحرف کردن افکار است. زمانی که احساس کردید فینال در شرف فرا رسیدن است، به نگرانی های زمینی فکر کنید. کمک عالی برای طولانی کردن افکار رابطه جنسی در مورد وضعیت مالی. اما در اینجا باید معیار را رعایت کنید تا اصلاً خود را منصرف نکنید.

اگر می خواهید رابطه جنسی را طولانی تر کنید، راهی برای تغییر سرعت امتحان کنید. برای انجام این کار، هنگامی که اسپرم شروع به  بیرون رفتن کرد، سرعت را تغییر دهید.

به آرامی شروع به حرکت کنید و برعکس. همچنین می توانید آلت تناسلی را از واژن همسرتان خارج کرده و پس از مدتی ادامه دهید.

گزینه دیگر: در طول استراحت، دو انگشت خود را روی ناحیه بین کیسه بیضه و مقعد فشار دهید.

توجه داشته باشید که کیفیت رابطه جنسی توسط خود فرآیند انزال تعیین نمی شود. از این گذشته ، تعداد زیادی گزینه دیگر برای لذت بردن کامل  وجود دارد.

برخی از متخصصان توصیه می کنند با نزدیک شدن به اوج خود، چیزی ضد جنسی در نظر بگیرید. اگر هیجان بیش از حد است، باید افکار خود را به چیزی انتزاعی و مستقل تبدیل کنید.

همچنین می توانید لبه زدن را امتحان کنید. این اصطلاح تکنیک کنترل ارگاسم نامیده می شود. تمرین برای تسلط بر این تکنیک زمان زیادی می برد. با این حال، یک نتیجه مثبت تضمین شده است.

برای شروع، توصیه می شود که مرد تا زمانی که نزدیک شدن به ارگاسم را احساس کند، رابطه جنسی داشته باشد.

در این زمان هر تحریکی دقیقاً به مدت نیم دقیقه کاملاً قطع می شود همچنین، عمل جنسی ادامه دارد. چنین دستکاری هایی تا زمانی که شریک جنسی تان برای انزال آماده شود مشاهده می شود.

همچنین می توانند موثر باشند. همانطور که می بینید مشکل انزال زودرس بسیار رایج است. و راه های زیادی برای درمان آن وجود دارد. دسترسی به موقع به پزشک کلید یک زندگی خانوادگی شاد است.

تاخیر انزال با ژل و اسپری ها

از ژل ها و کاندوم های بی حس کننده مخصوص استفاده کنید. آنها می توانند عشق ورزی را 5-10 دقیقه طولانی کنند. اگر علت انزال زودرس افزایش حساسیت آلت تناسلی باشد این روش موثر خواهد بود.

خرید اسپری تاخیری

یک پنبه را آغشته به اسپری کرده به قسمت پایینی آلت تناسلی بزنید به یاد داشته باشید که اثر این اسپری بلافاصله شروع نمی شود، بلکه بعد از ده دقیقه شروع به کار می کند.

پس از آن، عامل باید شسته شود یا روی کاندوم قرار گیرد.سپس باید رابطه جنسی داشته باشید تا زمانی که حساسیت افزایش یافته بازگردد.

اغلب این مشکل به دلیل خلق و خوی روانی یک مرد ایجاد می شود. به یاد داشته باشید، تخت جایی برای لاف زدن و اثبات چیزی نیست. وقتی متوجه شدید که رابطه جنسی برای لذت بردن است، نه برای “خود نشان دادن”، مشکل خود به خود برطرف می شود.

 

 

 

 

 

.

دسته بندی مطالب زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت