روش های بزرگ کننده و کلفت کننده آلت تناسلی مردان| افزایش سایز تناسلی

بزرگ کننده آلت تناسلی

بزرگ کننده آلت تناسلی: اندازه آلت تناسلی همیشه مهم بوده است. راه های داشتن آلت تناسلی بزرگتر از زمان های قدیم برای مردان موضوع کنجکاوی بوده است. دلیل این امر بدون شک این تصور است که اندازه آلت تناسلی بیانگر قدرت جنسی است.

اگرچه بسیاری از مردان می خواهند به اندازه آلت تناسلی خود برسند، اما از راه دور به مداخلات جراحی نزدیک می شوند. در این مرحله، محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی به کمک می آیند. این محصولات که  برای آقایان تولید می شود.

بزرگ‌کننده‌های آلت تناسلی، محصولاتی هستند که برخلاف مداخلات جراحی، اثر مورد انتظار را بدون درد و رنج ارائه می‌دهند. بزرگ کننده های آلت تناسلی که با گزینه های مختلف محصول مانند قرص ، ژل، کرم و پمپ ارائه می شوند، با استفاده منظم اثرات بسیار مثبتی از خود بر جای می گذارند.

شرکت‌هایی که محصولات بزرگ‌کننده آلت تناسلی را تولید می‌کنند، می‌توانند آلت تناسلی مردانی که به اندازه کافی بزرگ نیستند، تداوم بخشند. به نوبه خود، این می تواند باعث شود که بسیاری به دنبال روش های بزرگ کردن آلت تناسلی باشند.

اما حقیقت این است که بسیاری از محصولاتی که به عنوان مکمل های بزرگ کننده آلت تناسلی تبلیغ می شوند، موثر نیستند و برخی حتی می توانند سلامت شما را به خطر بیندازند.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی و سایر محصولات جنسی بیشتر بدانید تا اثربخشی و خطرات احتمالی آنها را درک کنید.

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی چیست؟

یک مطالعه در بررسی عملکرد قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی مردان در سال 2021 نشان داد که اکثر مردان بر این باورند که اندازه متوسط آلت تناسلی بزرگتر از اندازه واقعی است. آنها فکر می کنند که اندازه متوسط آلت تناسلی در حالت نعوظ بیش از 6 اینچ است، در حالی که مطالعه نشان داد که طول متوسط واقعی حدود 5.1 اینچ است.

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی برای کمک به افرادی که آلت تناسلی دارند و نسبت به اندازه خود آگاه هستند تبلیغ می شود. بیشتر این مکمل‌ها و قرص‌های غذایی نیازی به تایید سازمان غذا و دارو (FDA) ندارند و لازم نیست ثابت کنند که بی‌خطر یا موثر هستند.

از آنجایی که مکمل ها مانند داروها تنظیم نمی شوند، به راحتی می توان انواع یا مقادیر نادرست مواد تشکیل دهنده را روی بسته بندی درج کرد، که ممکن است دانستن اینکه چگونه بر سلامت شما تأثیر می گذارد دشوار است.

قرص های بزرگ کننده مکمل های تقویت کننده مردانه نامیده می شوند،این قرص ها برای افزایش سایز تناسلی و به تاخیر انداختن انزال ، سطح انرژی و عملکرد جنسی را نیز افزایش می دهند.

ترکیبات رایج

عصاره جینکو بیلوبا یکی از ترکیبات رایج در این نوع مکمل ها است. برخی معتقدند این عصاره به افزایش جریان خون و عملکرد جنسی کمک می کند. با این حال، تحقیقات انجام شده از منبع معتبر 2020 نشان می دهد که  رابطه ای بین این ماده و دارو بر عملکرد جنسی تاثیر دارد.

سایر ترکیبات گیاهی رایج در قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی شامل یوهیمبین، ماکا و علف هرز بز شاخی است.یکی از اجزای برخی از قرص‌های بزرگ‌کننده آلت تناسلی، سیلدنافیل است که ماده فعال اصلی در داروهای اختلال نعوظ (ED) مانند ویاگرا است.

سیلدنافیل در دوزهای بالا می تواند خطرناک باشد، به ویژه برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا افرادی که داروهای فشار خون مصرف می کنند زیرا این مکمل‌ها نیازی به تایید FDA ندارند، ممکن است حاوی موادی باشند که روی برچسب مشخص نشده باشند.

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی چگونه کار می کنند؟

محصولات تقویت کننده مردانه ادعا می کنند که از طریق ترکیبی از مواد گیاهی و داروها کار می کنند. علیرغم بازار رو به رشد مکمل‌هایی که ادعا می‌کنند که می‌توانند باعث تقویت قوای جنسی شوند، تحقیقات کمی برای نشان دادن ایمنی این محصولات انجام نشده است.

تحقیقات کمی که منبع معتبر انجام شده است نشان می دهد که این محصولات بدون عوارض هستند و برخی می توانند تاثیر مثبتی بر عملکرد جنسی داشته باشد.

آیا قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی واقعاً مؤثر هستند؟

از آنجایی که مکمل ها مقررات کمی دارند، هیچ الزام واقعی برای اثبات اثربخشی محصولات یا حتی فهرست کردن تمام مواد تشکیل دهنده وجود ندارد.ممکن است برای افاردی که بیماری زمینه ای داشته باشند مضر باشد در صورت هر گونه بیماری و حساسیت داروی قبل از شروع هر مکمل جدید حتما با یک متخصص مراقبت های بهداشتی صحبت کنید تا به طور کامل مزایا و خطرات احتمالی این محصولات را درک کنید.

خطرات و عوارض جانبی

برخی از ترکیبات مکمل های بزرگ کننده آلت تناسلی می توانند با داروها یا شرایط سلامتی تداخل داشته باشند.

این مواد شامل:

یوهیمبه این ماده ممکن است اثربخشی مهارکننده های مونوآمین اکسیداز، یک داروی ضد افسردگی را تغییر دهد. عصاره جینکو بیلوبا. این ماده ممکن است اثربخشی داروهایی را که بر سیستم عصبی تأثیر می‌گذارند، مانند کلوزاپین، آلپرازولام، اولانزاپین تغییر دهد. همچنین اگر همراه با خار مریم، فلوکستین و ملاتونین مصرف شود، ممکن است باعث تغییرات خلقی شود.

افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا کسانی که داروهای فشار خون مصرف می کنند ممکن است افت فشار خون ناامن را تجربه کنند که منجر به موارد زیر می شود:

از دست دادن هوشیاری
سردرد
سرگیجه
مشکل در تمرکز
روش های اضافی بزرگ کردن آلت تناسلی

روش ها و محصولات دیگری در بازار وجود دارد که ادعا می کنند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک می کنند.تحقیقات انجام شده از منبع معتبر 2010 نشان می دهد که جراحی تنها روش اثبات شده برای افزایش سایز است، اما توجه به این نکته مهم است که جراحی خطر بالا و آخرین راه حل محسوب می شود. این توسط انجمن اورولوژی آمریکا (AUA) توصیه نمی شود و توسط اکثر اورولوژیست ها تایید نمی شود.

در اینجا نگاهی دقیق تر به سایر درمان ها و محصولات موجود است. توجه داشته باشید که ما اطلاعات کلی قیمت گذاری را با هر روش اضافه می کنیم تا بتوانید کم هزینه ترین، متوسط ​​ترین و گران ترین گزینه ها را درک کنید و مقایسه کنید.

سایر درمان ها و محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی مردان

لوسیون ها
قرص‌ها، لوسیون‌ها یا روغن‌ها از موادی مانند ویتامین‌ها و داروهای تقویت‌کننده قوای جنسی برای افزایش سایز آلت تناسلی استفاده می‌کنند.

برخی از افراد ممکن است عوارض جانبی لوسیون های حاوی مواد خاصی مانند منتول و عصاره جینکو بیلوبا را تجربه کنند.

این عوارض جانبی عبارتند از:

واکنش آلرژیک
بثورات
احساس سوزش
می تواند باعث تحریک یا واکنش های پوستی شود

دستگاه‌های وکیوم و پمپ های آلتی

دستگاه‌های کششی یا وکیوم،  اکستندر آلت تناسلی نیز نامیده می‌شوند، برای استفاده طولانی مدت طراحی شده‌اند. دلیل اصلی استفاده افراد از دستگاه کشش کوتاه شدن آلت تناسلی ثانویه به بیماری پیرونی است.

این دستگاه به یک آلت تناسلی شل بسته می شود و هر روز چندین ساعت از آن استفاده می شود. دستگاه های کششی از کشش ملایم برای کشش تدریجی آلت تناسلی استفاده می کنند.

یک مطالعه کوچک در سال 2011 نشان داد که این دستگاه ها ممکن است اندازه آلت تناسلی را نیم اینچ تا 2 اینچ افزایش دهند. تحقیقات در مقیاس بزرگتر برای درک کامل خطرات و مزایای دستگاه های کششی مورد نیاز است.

دستگاه وکیوم یا پمپ های خلاء یک دستگاه مورد تایید FDA است که ممکن است نتایجی را برای طول و دور ارائه دهد

ممکن است طول آلت تناسلی را 0.5 تا 2 اینچ افزایش دهد دستگاه های مورد تایید FDA موجود است.
تحقیقات محدودی در مورد اثربخشی طولانی مدت موجود است.

پمپ های آلت تناسلی، همچنین به عنوان پمپ خلاء شناخته می شود، گاهی اوقات برای درمان ED استفاده می شود. این یک گزینه منبع مطمئن برای افرادی است که پروستات خود را برداشته اند یا کاندید داروهای ED مانند ویاگرا نیستند.

پمپ‌های وکیوم گاهی اوقات برای افزایش سایز آلت تناسلی تبلیغ می‌شوند و پمپ‌ها می‌توانند به طور موقت سایز بزرگ‌تری ارائه دهند. با این حال، پمپ های خلاء ممکن است به بافت یا رگ های خونی آلت تناسلی شما آسیب برساند و باعث ایجاد مشکلاتی در نعوظ های بعدی شود.

یک برند محبوب پمپ خلاء تورنادو است. اگر به دنبال پمپ هستید، داشتن آموزش مناسب در مورد استفاده و بررسی محصولات دارای محدود کننده خلاء مهم است.اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد ممکن است به درمان علائم ED کمک کند.

عوارض دستگاه وکیوم

در صورت استفاده نادرست می تواند باعث آسیب شود و نتایج ممکن است موقتی باشد..

روش جراحی آلت تناسلی

تحقیقات انجام شده از منبع معتبر 2020 نشان می‌دهد که جراحی گزینهی دیگر و  مؤثری برای افزایش اندازه آلت تناسلی است، اما همچنان خطراتی دارد و معمولاً توصیه نمی‌شود.

چند روش جراحی که گاهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود عبارتند از:

تزریق چربی

از قسمت دیگر بدن یا فیلر به تنه آلت تناسلی شما پیوند زده می شود ، که ممکن است فقط اثرات موقتی داشته باشد، زیرا بخشی از چربی یا فیلر قابل جذب است. برش رباط معلق و افزایش طول، اگرچه این گزینه ممکن است بر ثبات نعوظ تأثیر بگذارد.

قرار دادن ایمپلنت های بادی یا انعطاف پذیر

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی پرخطر در نظر گرفته می شود. اکثر پزشکان معتقدند که خطرات ناشی از جراحی به دلایل صرفاً زیبایی استفاده نمی شود. به طور معمول، جراحی تنها به عنوان آخرین گزینه درمانی برای شرایط خاصی مانند ED توصیه می شود.ممکن است اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد اما به طور کلی به دلیل خطرات سلامتی توصیه نمی شود. اکثر پزشکان معتقدند که خطرات آن بیشتر از مزایای احتمالی آن است

هیچ تضمینی در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد. اکثر گزینه ها شواهد کمی برای اثبات اثربخشی خود دارند و ممکن است در دراز مدت ایمن نباشند. طبیعی است که در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگرانی داشته باشید، و چند گزینه وجود دارد که ممکن است خیال شما را راحت کند.

رایج ترین تصورات نادرست از اندازه آلت تناسلی در بین مردان

ممکن است  تصور نادرست در مورد اندازه متوسط ​​آلت تناسلی  که بیشتر مردان را مطالعات نشان می دهد که اندازه متوسط ​​آلت تناسلی نزدیک به 5 اینچ منبع معتبر است. این مطالعه همچنین نشان داد اکثر مردانی که به دنبال درمان بزرگ کردن آلت تناسلی هستند.

مدیریت وزن. چربی اضافی شکم می تواند تا حدی آلت تناسلی شما را بپوشاند و کوتاهتر به نظر برسد. ورزش منظم و پیروی از یک رژیم غذایی مغذی ممکن است کمک کند. همچنین می تواند استقامت، خلق و خو و اعتماد به نفس را افزایش دهد.

با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. بحث در مورد ناامنی ها با یک شریک ممکن است چالش برانگیز باشد، اما باز شدن با آنها می تواند صمیمیت و ارتباط را افزایش دهد.

ممکن است تعجب کنید که چگونه ارتباط آزاد به زندگی جنسی شما کمک می کند و لذت را برای شما و شریک زندگی تان افزایش می دهد.با یک مشاور یا متخصص مراقبت های بهداشتی صحبت کنید. احساس نارضایتی از زندگی جنسی یا اندازه آلت تناسلی خود امری رایج است. صحبت با یک مشاور، درمانگر جنسی، یا روانشناس خبره می تواند به مقابله با هرگونه ناامنی کمک کند و تجربه شما را در رابطه با رابطه جنسی بهبود بخشد.

اگر نگران عملکرد هستید یا به گزینه های بزرگ کردن آلت تناسلی علاقه دارید، با یک متخصص مراقبت های بهداشتی در مورد گزینه ها، ایمنی و اثربخشی صحبت کنید.
اگر در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگرانی دارید، قبل از امتحان هر روش بزرگ کردن آلت تناسلی با پزشک خود مشورت کرده بسیاری از روش‌هایی که مردم برای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی توصیه می‌کنند، به سادگی بی‌اثر هستند و روش‌هایی دیگر می‌توانند مضر باشند.

اگر واکنش آلرژیک، درد یا ناراحتی ناشی از استفاده از محصول بزرگ کننده آلت تناسلی را تجربه می کنید، فوراً مصرف را متوقف کرده و با پزشک خود صحبت کنید.

سوالات رایج کاربران

از چه سنی رشد آلت تناسلی شما متوقف می شود؟

بیشتر رشد آلت تناسلی در دوران بلوغ اتفاق می افتد و آلت تناسلی شما بعد از ۱۸ یا ۱۹ سالگی به احتمال زیاد رشد نمی کند.

چگونه می توانید آلت تناسلی خود را به طور طبیعی بزرگ کنید؟

حتی روش‌های طبیعی بزرگ‌کردن آلت تناسلی نیز شواهد کمی برای حمایت از اثربخشی آن‌ها دارند. به نظر می رسد این روش ها حداقل نتایج را ارائه می دهند.

همانطور که گفته شد، جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی ممکن است موثر باشد اما خطرات احتمالی زیادی دارد . تاکنون دستگاه وکیوم و استفاده از قرص تنها روش بزرگ کردن آلت تناسلی است.

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی چگونه عمل می کنند؟

بسیاری از قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی با افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی کار می کنند.  ثابت شده است که اکثر قرص ها در افزایش اندازه آلت تناسلی موثر هستند.

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی چه می کنند؟

قرص‌های بزرگ‌کننده آلت تناسلی معمولاً حاوی گیاهان، ویتامین‌ها و سایر ترکیبات طبیعی هستند که  اندازه آلت تناسلی را افزایش می‌دهند. از طریق تحریک جریان خون، هورمون ها و سیستم تناسلی مردانه کار می کنند.

اندازه متوسط ​​آلت تناسلی چقدر است؟

میانگین طول آلت تناسلی در هنگام نعوظ حدود 5.1 اینچ طبق منبع قابل اعتماد است.

دسته بندی مطالب زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت