بهترین قرص های تقویت کننده جنسی مردان سال 2022

قرص تقویت کننده مردان

در این مقاله سعی داریم بهترین قرص های تقویت کننده جنسی مردان را معرفی کنیم. و به سوالات متداول کاربران دارای مشکلات جنسی پاسخ دهیم.

اکثر رابطه های زناشویی به دلیل کم بودن میل جنسی و اختلالات جنسی رو به فروپاشی است و ما برخود لازم دیدیم در مورد قرص های جنسی و عوارض و فواید آن شفاف سازی کنیم.

اکثر مردان در برخی مواقع در حفظ نعوظ مشکل دارند یا با سایر اختلالات جنسی که می تواند بر روابط شخصی آنها تأثیر منفی بگذارد مواجه هستند.

اگر به دنبال قرص های تقویت کننده مردانه برای حل مشکلات جنسی خود هستید، قبل از خرید هر برندی باید این مقاله را مرور کنید.

دلیل این امر این است که وقتی به دنبال قرص‌های جنسی خود در بازار می‌گردید، گیج می‌شوید و با هزاران برندی مواجه می‌شوید که هر کدام ادعا می‌کنند بهترین هستند.

تیم بررسی کارشناسان ما همه جنبه‌ها را بررسی کرده و ده تا از بهترین قرص تقویت‌ کننده مردانه که همگی بدون نسخه فروخته می‌شوند معرفی می کند.

بهترین قرص های تقویت کننده مردانه و قرص های جنسی که بر اساس بررسی آزمایشگاهی کارشناسان و برمبنای رضایت نظرات مشتریان انتخاب شده اند.

تیم بررسی کارشناسان ما تمام جنبه‌ها را بررسی کرده و چند نمونه از بهترین قرص های تقویت‌کننده مردانه که همگی بدون نسخه فروخته می‌شوند، را معرفی می کند تا بتوانید به راحتی برای خرید قرص تصمیم را بگیرید.

بهترین قرص های تقویت کننده مردانه و قرص های جنسی OTC بازار که بر اساس بررسی تخصصی و نظرات مشتریان انتخاب شده اند.

بهترین قرص‌های تقویت‌کننده جنسی مردانه 

Performer 8 – بهترین قرص تقویت کننده مردان

 Max Performe – افزایش میل جنسی و ارگاسم شدید

VigRx Plus ویگرگس پلاس – بهترین قرص های جنسی برای نعوظ سخت

Prosolution Plus پروسالوشن – بهترین قرص های زود انزالی

Testoprime  – بهترین تقویت کننده قوای جنسی

Semenax سمنکس – افزایش حجم منی ، قرص تقویت اسپرم

Viasil – برای مردان بالای 50 سال

Testofuel – تقویت کننده تستو برای مردان مسن

رابطه جنسی برای هر زوج متاهلی بسیار مهم است. در حالی که یک زندگی جنسی رضایت بخش باعث ایجاد یک خانواده شاد و خلاق می شود، عکس آن می تواند اثرات فاجعه باری داشته باشد.

در رابطه جنسی، مرد نقش فعال را بر عهده می گیرد. به این ترتیب مردان مسئولیت بزرگتری برای دستیابی به یک زندگی جنسی معنادار دارند. با این وجود این بدان معنا نیست که زن در رابطه جنسی مسئولیتی ندارد.

اگر با موارد زیر مواجه هستید، باید مقداری مکمل برای تقویت عملکرد جنسی خود مصرف کنید.

عدم علاقه به رابطه جنسی

نعوظ ضعیف

انزال زودرس

حجم کمتر اسپرم

نارضایتی شریک جنسی

قرص های تقویت کننده بدون نسخه OTC برای مردان

قرص های تقویت کننده مردانه مکمل هایی با مواد طبیعی هستند که برای کمک به  مردان مبتلا به اختلال نعوظ ، انزال زودرس و میل جنسی کم طراحی شده اند.

بهترین قرص‌های بدون نسخه و کاملا طبیعی تقویت‌کننده مردانه که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مکمل‌هایی با کیفیت بالا در بازار هستند.

برای مردان اجازه عملکرد ضعیف در رابطه جنسی را نمی دهد مطمئناً این اولین بار نیست که می شنوید نعوظ اغلب با شکست مواجه می شود، زیرا گاهی اوقات به اندازه کافی آلت تناسلیتان به خوبی سفت نمی شود یا برای مدت طولانی نمی توانید نعوظ خود به تاخیر بیندازید. حتی مواقعی وجود دارد که افراد اصلاً موفق به نعوظ کامل نمی شوند.

Performer 8 به عنوان برند برتر قرص تقویت کننده مردانه انتخاب شده است. این قرص ها از مواد طبیعی ساخته شده اند و از این رو کاملا بی خطر هستند. قرص ها هیچ عارضه ای ندارند.

Performer 8 | بهترین قرص های تقویت کننده مردان

افزایش چند برابری انرژی جنسی

افزایش میل جنسی ، ارگاسم قوی تر

نعوظ طولانی تر

افزایش حجم مایع منی

رضایت شریک جنسی

افزایش مدت رابطه جنسی

سفتی عضله جنسی

بازگشت عزت نفس

آیا می دانستید که زنان بعد از 40 سالگی به دومین اوج انرژی جنسی خود می رسند. اما برای مردها بلاعکس سیر نزولی دارد.

دلیل کاهش سرعت در مردان می تواند به دلایل زیادی باشد. در حالی که دلیل اصلی پیری است، می‌تواند دلایل زمینه‌ای دیگری نیز وجود داشته باشد که فقط پزشک متخصص می تواند آن را تشخیص دهد.

اما Performer 8 می تواند به طور موثر روند کاهش سرعت را معکوس کند و به شما در بهبود عملکرد جنسی خود کمک کند. علاوه بر افزایش میل جنسی و استقامت، حجم و میزان سفتی آلت تناسلی شما را نیز افزایش می دهد.

آیا می دانستید که دیدن آلت تناسلی بزرگ و سفت می تواند شریک زندگی شما را تحریک کند؟

به هماهنگ نگه داشتن بدن و مغز شما کمک می کند و این باعث تمرکز بیشتری می شود تا بتوانید با شریک زندگی خود به اوج لذت جنسی دست یابد.

مواد تشکیل دهنده :

عصاره Muira Puama
گیلاس زمستانی
فروس بیس گلیسینات
عصاره ریشه ماکا
جینسینگ پاناکس
علف هرز بز شاخدار
عصاره پوست درخت کاج
گلوکورونولاکتون
عصاره هسته انگور

برای کاربرانی که مشکلات آلرژی دارند، ممکن است به این نکته توجه کنند که این قرص ها فاقد گلوتن ، سویا  ، GMO هستند.

در ابتدا، باید تمام آن باورهای غلط در مورد رابطه جنسی را حذف کنید و از احساس ضعف و عدم اعتماد به نفس دست بردارید.

بیشتر مسائل و مشکلات جنسی مردان با سلامتی بدن مرتبط است و با کمک تغییرات رژیم غذایی قابل تغییر است. قرص های تقویت کننده مردانه نیز با معرفی گیاهان و مواد معدنی منتخب همراه با رژیم غذایی سعی در بهبود عملکرد شما دارند.

Max Performer |افزایش میل جنسی و ارگاسم شدید

دومین قرص جنسی است که توسط تیم بررسی ما انتخاب شده است. تمام مواد تشکیل دهنده دارو طبیعی هستند و از این رو هیچ گونه عوارض جانبی وجود ندارد.

پس از شر همه شرمساری ها و شک و تردیدهای خود خلاص شوید و اعتماد به نفس، قدرت ، اندازه و قوای جنسی خود را بازگردانید.

مواد تشکیل دهنده :

علف هرز بز شاخدار
ماکا
جینسینگ کره ای قرمز
کوردیپس
بیوپرین
سلنیوم
فلز روی
اسید پانتوتنیک
پیریدوکسین HCL
اهن
نیاسین
ریبوفلاوین
سیانوکوبالامین

VigRx Plus ویگرگس پلاس | بهترین قرص های جنسی برای نعوظ سخت

قرص های جنسی زیادی در بازار وجود دارد که لیست کاملی از مواد تشکیل دهنده را ارائه می دهد. اما شما به سختی می توانید به آنها اعتماد کنید چون بسیاری از این قرص ها تقلبی هستند و عوارض جانبی خطرناکی دارد.

یکی از دلایلی که تیم ما  VigRx Plus را معرفی و تایید می کند اصالت محصول است دلیل دیگر تایید ویگرگس پلاس گنجاندن بیوپرین که یک عنصر ثابت شده که جذب سایر مواد را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

این قرص ها نتیجه تحقیقات گسترده در مورد رفتار جنسی مردانه است. تحقیقات ده ساله تمام اختراعات علمی معاصر در زمینه دارو را در نظر گرفته است.

روش کار ویگرکس پلاس

قرص ویگرگس پلاس تقویت قوای جنسی مردان از ده ماده قوی ساخته شده است که همه به طور طبیعی در دسترس هستند. این گیاهان با دقت در میان مواد طبیعی انتخاب شده اند که به طور مستقیم به نعوظ کمک می کنند، میل جنسی را تقویت می کنند.

برای درک عملکرد دارو، باید اصول اولیه نعوظ را بدانید. در واقع سیستم بدن با افزایش جریان خون به آلت تناسلی و نگه داشتن آن به نعوظ می رسد.

در آلت تناسلی شما دو لوله بلند وجود دارد. این مواد ابتدا سطح اکسید نیتریک را هدف قرار می دهند که به نوبه خود باعث شل شدن بافت های ماهیچه ای لوله های استوانه ای به نام کورپوس کاورنوزا می شود. جریان خون به آلت تناسلی می رسد و میزان نعوظ قوی تر و طولانی تر را افزایش می دهد.

تستوسترون یکی از هورمون های مردانه است که به دلیل توانایی تقویت جنسی شناخته شده است. بسیاری از ترکیبات ویگرگس پلاس VigRx Plus تولید تستوسترون را افزایش داده و عملکرد جنسی شما را بهبود می بخشد.

برای همه این اثرات خوب باید دو قرص را دو بار در روز مصرف کنید.

در یک کارآزمایی بالینی با 75 نفر مشاهده شد که توانایی نفوذ موفقیت آمیز کاربران تا 58.9٪ افزایش یافته است. آنها همچنین افزایش میل جنسی و میل جنسی را تا 47 درصد دریافتند.

سایر نکات برجسته عبارتند از افزایش 71.43 درصدی رضایت جنسی، افزایش 62.82 درصدی در حفظ نعوظ، افزایش 22.49 درصدی در کیفیت ارگاسم و افزایش 61 درصدی در عملکرد کلی جنسی.

مواد تشکیل دهنده :

دامیانا
عصاره برگ اپیمدیوم
جینسینگ قرمز آسیایی
مویرا پواما
توت زالزالک
عصاره پوست Catuaba
اره نخل
جینکو بیلوبا
بیوپرین

VigRx Plus ویگرگس پلاس را از کجا بخریم؟

بهترین گزینه برای خرید قرص ویگرگس پلاس مراجعه به وب سایت رسمی داروخانه آنلاین سینا است.

 Male Extra | بهترین قرص تقویت کننده برای مردان مسن

Male Extra یکی دیگر از قرص های تقویت کننده جنسی مردانه بسیار امیدوارکننده است و توسط کمیته بررسی ما تایید شده است.

تمام مواد تشکیل دهنده دارو با دقت انتخاب شده و دارای خواص ویژه ای هستند که برای بهبود میل جنسی مردان مسن ، استقامت، آلت تناسلی ضخیم تر، نعوظ سخت تر و ماندگارتر و ارگاسم های مکرر کار می کنند.

با افزایش سطح اکسید نیتریک که اکسید نیتریک به عنوان یک گشاد کننده عروق در نظر گرفته می شود. وازودیلاتور با آرامش رگ های خونی را گشاد می کند و در نتیجه به افزایش جریان خون کمک می کند.

با افزایش عرضه خون، اکسیژن بیشتری به تمام قسمت های بدن می رسد. هنگامی که خون به آلت تناسلی می رسد نعوظ سخت تر و ماندگارتر می شود. شریک جنسی بارها ارگاسم لذت بخش و شدید را می تواند تجربه کند.

افزایش عرضه اکسیژن به تمام اعضای بدن، خستگی ماهیچه ها را در حین ورزش به تاخیر می اندازد. این بدان معنی است که استقامت شما افزایش می یابد و عملکرد بسیار بهتری خواهید داشت .

مواد تشکیل دهنده:

40٪ اسید الاژیک
ال-آرژنین HCL
کورد یپس
فلز روی
نیاسین
متیل سولفونیل متان یا MSM
ال-متیونین

Prosolution Plus پروسالوشن | بهترین و قوی ترین قرص زودانزالی

Prosolution Plus پروسالوشن قرص تقویت کننده جنسی مردانه است. در یک آزمایش بالینی کنترل شده که توسط تیم ما انجام شده گفته می شود که استفاده منظم از این قرص ها به طور قابل توجهی به بهبود عملکرد جنسی مردان کمک می کند.

کاهش 64 درصدی انزال زودرس
بهبود  کیفیت نعوظ 67 درصد
افزایش عملکرد جنسی  48 درصد
بهبود رضایت جنسی 78 درصد

مواد تشکیل دهنده از خزانه های داروهای چینی و آیورودا انتخاب شده اند. این بدان معناست که شما از مزایای 4000 سال تحقیق بهره مند می شوید.

محصولات چنین تحقیقاتی در قرص ها گنجانده شده است تا به شما کمک کند تا در رختخواب به موقعیت مناسبی برسید.

مواد تشکیل دهنده:

Tribulus Terrestris
ویتانیا سامنیفرا
مارچوبه Adscendens
Mucuna Pruriens
Asteracantha Longifolia
کورکولیگو ارکیوئیدها

قرص های تقویت کننده مردانه  پروسالوشن Pro Solution را می توانید از معتبرترین داروخانه آنلاین سینا تهیه کنید.

 

سوالات متداول

سوال: قرص های تقویت کننده مردانه چیست؟

پاسخ: قرص های تقویت کننده مردانه یکی از انواع مکمل های غذایی هستند که برای بهبود عملکرد جنسی مردان هدف قرار می گیرند.

چنین قرص هایی با ترکیب گیاهان مختلف، ویتامین ها، مواد معدنی و همچنین مواد مغذی ساخته می شوند. در انتخاب مواد طبیعی و گیاهان دارویی از تجربیات دیرینه شیوه های چینی و هندی کمک گرفته شده است. در کشورهای باستانی بسیاری از داروهای گیاهی برای افزایش میل جنسی ، استقامت و نشاط استفاده می شد.

در حالی که در زمان های قدیم مردم از طریق آزمون و خطا از خواص شگفت انگیز گیاهان مطلع بودند. اما اکنون دانشمندان با بررسی های علمی خواص آن گیاهان را تجزیه و تحلیل کرده اند.

دانشمندان همچنین مقادیر بهینه هر گیاه را تعیین کرده اند که در ترکیب با سایر مواد می تواند بهترین نتایج را به همراه داشته باشد.

اکنون ما دقیقاً از فعل و انفعالات مواد تشکیل دهنده و نحوه بازی مواد در داخل سیستم خود می دانیم. به این ترتیب مکمل های حاضر ساخته شده در نسبت های علمی فرموله شده بسیار قوی تر و موثرتر هستند.

زمانی که این قرص ها به طور منظم طبق دستورالعمل های ارائه شده همراه با بسته ها مصرف شوند، می توانند به طور قابل توجهی تمایلات جنسی مردانه را بهبود بخشند و سطح رضایت هر دو طرف را در رختخواب افزایش دهند.

سوال: قرص های جنسی مردان چگونه کار می کنند؟

پاسخ: ترکیبات قرص های جنسی به قدری انتخاب شده است که در ترکیب، نیتریک اکساید را در جریان خون افزایش می دهد. در آلت تناسلی ما دو محفظه استوانه ای وجود دارد که به نام corpora cavernosum شناخته می شوند.

این محفظه‌ها برای حفظ خون تامین‌شده توسط سیستم زمانی که یک مرد از نظر جنسی هیجان‌زده می‌شود، طراحی شده‌اند.

مقدار بیش از حد اکسید نیتریک به شل شدن و انبساط اجسام  کمک می کند. بنابراین آلت تناسلی شما به طرز هیجان انگیزی بزرگ و حجیم ترمی شود که باعث لذت شریک زندگی شما خواهد شد.

با چنین کمکی از این قرص‌های جنسی می‌توانید با تمرین کوچک و تمرکز از انتهای خود آن را برای مدتی طولانی حفظ کنید. به این ترتیب شرکای جنسی قادر به رسیدن به اوج شدید و کنترل بیشتر و بیشتر بر انزال هستند.

موفقیت در عملکرد جنسی منجر به میل بیشتر برای رابطه جنسی و کنترل بیشتر بر انزال و ارگاسم بیشتر و درنتیجه جلب رضایت شریک زندگی شما می شود.

علاوه بر این همه اثرات حسی، این قرص ها سیستم تولید مثل مردان، سلامت عمومی و نشاط را نیز محیا می کنند. تعداد اسپرم و باروری افزایش می یابد.

اثرات کلی همه موارد فوق عبارتند از افزایش لذت و احساس صمیمیت و یک زندگی خانوادگی شاد و سرشار از خلاقیت در خانه و محل کار.

سوال: آیا بهترین قرص های تقویت کننده مردانه بی خطر هستند؟

پاسخ: اگر برای مسائل جنسی خود به پزشک مراجعه کنید، ممکن است تستوسترون درمانی یا مصرف استروئیدها را پیشنهاد دهد. اگرچه چنین توصیه هایی ممکن است به شما نتایجی بدهد، اما عوارض جانبی زیادی دارند. عوارض جانبی می تواند بسیار جدی باشد و برخی ممکن است باعث بیماری های طولانی مدت شوند.

عوارض جانبی رایج عبارتند از: سرکوب تستوسترون، آسیب کبدی، آکنه، ناراحتی معده و موارد دیگر.

به منظور ارائه جایگزین ایمن به کاربران، چنین قرص های تقویت کننده مردانه طراحی شده است. مواد تشکیل دهنده همه این قرص های جنسی طبیعی هستند. بیشتر این مواد دارای سابقه طولانی استفاده توسط تمدن های باستانی مانند چین و هند هستند.

به این ترتیب این مکمل ها برای اکثر کاربران مرد کاملا بی خطر هستند. سابقه ما نشان می دهد که مکمل ها به خوبی توسط همه مشتریان ما جذب می شوند.

اما علیرغم همه این حقایق و ارقام، ما هنوز اذعان داریم که تمام سیستم های بدن مردان متفاوت است. متابولیسم، سیستم پاسخ ایمنی، پیش بیماری و سایر شرایط سلامتی بر جذب مکمل ها تأثیر می گذارد.

بنابراین در صورتی که هر مصرف کننده ای شک دارد، توصیه می شود قبل از شروع مکمل ها با پزشک خود مشورت کند. این امر به ویژه برای زنان باردار، مردان مبتلا به مشکلات قلبی، پیری یا سایر بیماری های شدید مانند سرطان و غیره صادق است.

سوال: زمان پاسخگویی تقویت کننده های مردانه چقدر است؟

پاسخ: همانطور که می دانید مکمل ها از مواد طبیعی ساخته شده اند. اینها به اندازه یک مکمل غذایی خوب هستند. این فرمول برای عملکرد آهسته با تحریک تدریجی سیستم احیا کننده خود بدن طراحی شده است.

با این حال مطمئناً طی 3 تا 4 هفته پس از مصرف منظم مکمل ها تغییراتی را احساس خواهید کرد. اما برای اثرات قابل توجه باید دارو را حداقل تا سه ماه ادامه دهید.

سوال: آیا پس از مصرف مکمل ها به یک مرد “دیوانه جنسی” تبدیل می شوم؟

برای اینکه بتوانید اثر مستمری بر عملکرد جنسی خود داشته باشید، باید دارو را برای تمام مدتی که می خواهید رابطه جنسی رضایت بخشی با همسرتان داشته باشید ادامه دهید.

مکمل ها مانند غذا هستند. اگر مصرف غذا را متوقف کنید، ضعیف خواهید شد. تا زمانی که دارو را مصرف می کنید، می توانید از اثرات آن لذت ببرید. اما با قطع مصرف مکمل ها، اثرات آن از بین خواهد رفت.

پاسخ: این مکمل های تقویت کننده مردانه پس از تحقیقات گسترده به صورت علمی ساخته شده اند. عوارض جانبی هر عنصر بررسی شده است. همچنین اثر متقابل مواد تشکیل دهنده پس از آزمایش طولانی مشاهده شده است. در نهایت مکمل ها به صورت بالینی بر روی مردانی مانند شما آزمایش می شوند.

بنابراین در هیچ شرایطی این مکمل ها باعث ایجاد زیاده روی نمی شوند. شما یک مرد کاملا معمولی خواهید بود. این قرص ها عملکرد جنسی شما را زمانی که می خواهید با شریک زندگی خود رابطه جنسی داشته باشید، افزایش می دهد.

سوال : در مورد ترکیبات اصلی قرص های تقویت کننده مردانه و فواید آنها بگویید؟

پاسخ: ما لیستی از مواد تشکیل دهنده هر یک از قرص های تقویت کننده مردانه برتر را در بالا آورده ایم. اجازه دهید مزایای دقیق هر یک از مواد تشکیل دهنده را به شما ارائه دهم.

عصاره انار : در بیشتر میوه ها یک آنتی اکسیدان به نام الاژیک اسید پیدا می کنیم. اما در انار میزان اسید الاژیک به طور قابل توجهی بالاست. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که این آنتی اکسیدان پلی فنول به طور موثر جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد. این به نعوظ جامد و بهبود عملکرد جنسی کمک می کند.

در برخی مطالعات دیگر مشخص شد که انار خستگی را در طول تمرین به تاخیر می اندازد. همچنین آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد را برطرف می کند.

آرژنین HCL : این اسید آمینه باعث افزایش تولید اکسید نیتریک در خون می شود. اکسید نیتریک رگ های خونی را شل و صاف می کند و باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی می شود. نعوظ محکم تر و بزرگ تری خواهید داشت.

یک مطالعه نشان داده است که 37 درصد از مردان مبتلا به اختلال نعوظ، پس از مصرف منظم این ماده برای بیش از یک ماه، نعوظ خود را بهبود بخشیده اند.

Cordyceps : این ماده از سیستم داروهای چینی جمع آوری شده است و اثرات تقویت کننده آن را در مردان پیدا کرده است. چینی ها از این قارچ برای تقویت میل جنسی و استقامت خود استفاده می کردند.

تحقیقات علمی همچنین دو ماده شیمیایی مهم به نام های دئوکسی آدنوزین و اسید کوردیسپیک را در این ماده پیدا کرده است. این مواد شیمیایی بر روی ناحیه ای از مغز که میل جنسی را کنترل می کند، تأثیر مستقیم دارد.

روی : روی یک ماده معدنی است که پزشکان امروزی آن را برای افزایش ایمنی تجویز می کنند. این ماده معدنی همچنین در افزایش سطح تستوسترون تأثیر قابل توجهی دارد.

تستوسترون همانطور که می دانیم، یک هورمون مردانه است که ارتباط مستقیمی با فعالیت های جنسی دارد. سطوح پایین تستوسترون باعث تخریب میل جنسی شما می شود و باعث اختلال نعوظ می شود.

نیاسین: این ماده اساساً یک ویتامین B3 است. ویتامین B3 رگ های خونی را گشاد می کند و در نتیجه جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می دهد. همچنین خستگی را کاهش می دهد و سرعت ریکاوری بعد از تمرینات شدید را افزایش می دهد.

متیل سولفونیل متان : MSM یک جایگزین آلی گوگرد است. گوگرد برای بافت شما و همچنین سلامت سلول مهم است. همچنین از جریان خوب خون پشتیبانی می کند.

بنابراین MSM رشد سلول ها و بافت های آلت تناسلی را تحریک می کند. آلت تناسلی در حین نعوظ و دخول می تواند خون بیشتری را در خود نگه دارد. به این ترتیب MSM عملکرد جنسی را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا برای شریک زندگی خود به ارگاسم برسید.

ال-متیونین : یک اسید آمینه ضروری است. روش کار L-Methionine با مسدود کردن هیستیدین برای تبدیل به هورمون هیستامین است. این هورمون به نام هیستامین نقش حیاتی در دستیابی به اوج دارد. هنگامی که سطح هورمون هیستامین افزایش می یابد، در دام انزال سریعتر می افتید.

به این ترتیب با کاهش سطح هیستامین، ال متیونین انزال زودرس را درمان می کند و می توانید با اطمینان از رابطه جنسی ماندگار در رختخواب لذت ببرید.

دامیانا : نام گیاه شناسی آن Turnera Diffusa است. گیاهی گلدار با رشد کوتاه با گلهای زرد و برگهای معطر است. این گیاه در آمریکای جنوبی مرکزی، مکزیک و کارائیب یافت می شود. حتی مردم تمدن مایاها استفاده از این گیاه را به عنوان دارو می دانستند.

برای قرن ها از دامیانا به عنوان یک داروی غرایز جنسی استفاده می شده است. جریان خون، تامین اکسیژن و همچنین تکانه های عصبی را افزایش می دهد که آلت تناسلی را برای اعمال فعال می کند.

عصاره برگ اپیمدیوم : نام گیاهی گیاه Berberidaceae است. به علف هرز بز شاخدار نیز معروف است. این گیاه در ترکیبی به نام فلاونوئید که یک آنتی اکسیدان است به وفور یافت می شود.

فیتواستروژن که کاملاً شبیه استروژن است نیز در این گیاه یافت می شود. فیتواستروژن ها اپیمدیوم ایکاریین نامیده می شوند. اپیمدیوم ایکاریین به حرکت اکسید نیتریک کمک می کند که در افزایش تولید تستوسترون مفید است.

جینسینگ قرمز آسیایی : این محصول نیز از اجداد ما برداشت شده است. این گیاه در 3500 سال قبل از میلاد مورد علاقه امپراتور چین بود. امپراتور به نام شن نونگ گفت که پس از مصرف دارو احساس لذت جنسی دارد.

عصاره پوست Muira Puama : اگر بدانید که Muira Puama ریشه نعوظ نیز نامیده می شود شگفت زده خواهید شد. قبایل برزیلی هزاران سال از این ریشه با توجه به خواص تقویت کننده جنسی آن استفاده می کردند.

مطالعه انجام شده توسط دکتر ژاک واینبرگ نشان داد که 62 درصد از شرکت کنندگان اثری پویا داشتند در حالی که 51 درصد از شرکت کنندگان مرد ریشه را به عنوان تقویت کننده میل جنسی دریافتند.

توت زالزالک : این توت دارای خواص بسیار مهمی است که برای عملکرد جنسی شما مفید است. تأثیر عمیقی بر سلامت قلب و عروق دارد. سطح کلسترول را کاهش می دهد، عروق خونی را تقویت می کند و ماهیچه های قلب را پشتیبانی می کند.

توت مقدار زیادی فلاونوئید و آنتی اکسیدان دارد. اینها به تحریک جریان خون کمک می کنند و به آلت تناسلی کمک می کنند تا نعوظ را طولانی تر کند که منجر به یک رابطه جنسی رضایت بخش موفقیت آمیز می شود.

عصاره پوست Catuaba : این گیاه علفی است که در آمریکای جنوبی یافت می شود. مردان برزیل و پرو از این عصاره برای بهبود عملکرد جنسی خود استفاده می کنند.

این عصاره دارای سه آلکالوئید مهم به نام‌های کاتابین A، کاتابین B و کاتابین C است. حوزه اصلی کار آنها سیستم عصبی است. به کاهش خستگی، خواب عمیق و کاهش عصبی کمک می کند. به این ترتیب عصاره عملکرد جنسی را بهبود می بخشد.

نخل اره ای : نوعی درخت خرما است که در آمریکای شمالی یافت می شود. مستقیماً بر مسیرهای تستوسترون تأثیر می گذارد. مردم این منطقه قرن هاست که از این گیاه برای رفع ناتوانی های جنسی خود استفاده می کنند.

دانشمندان هنوز روش کار این گیاه را به وضوح درک نکرده اند. اما شواهد بالینی این گیاه بدون شک اثرات قدرتمند آن را بر اندام های جنسی نرها ثابت کرده است.

جینکو بیلوبا : این از خزانه گیاهان چینی به دست آمده است. مشخص شده است که دارای کیفیت آنتی اکسیدانی قوی است. همچنین روی سلول های عصبی اثر می گذارد، جریان خون را به مغز افزایش می دهد و سیستم عصبی را جوان می کند.

افزایش جریان خون همیشه کیفیت نعوظ آلت تناسلی شما را بهبود می بخشد. همچنین از بسیاری جهات به حل مشکلات مردان در اتاق خواب کمک می کند.

بیوپرین : از شاه ادویه ها، فلفل سیاه استخراج شده است. این یکی ادویه معروف است که جای خود را در بسیاری از داروهای گیاهی باز کرده است. دانشمندان امروزی توانستند یک ماده بسیار مهم به نام پیپرین را در این ادویه بیابند که جزء تند ادویه نیز می باشد.

پیپرین تأثیر شگفت انگیزی بر مکانیسم بدن دارد که از طریق آن تعیین می کند که گیاهان دیگر چگونه با سیستم بدن شما واکنش نشان می دهند. پیپرین که نام ثبت شده آن بیوپرین است به جذب صحیح سایر گیاهان، ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی کمک می کند.

پزشکان بیوپرین را در فهرست ترکیبی مواد مکمل‌های تقویت‌کننده مردانه گنجانده‌اند تا جذب تمام مواد محرک جنسی دیگر جذب شود و بتواند اثرات قوی خود را بر روی اندام‌های جنسی نشان دهد و عملکرد جنسی مصرف‌کنندگان را افزایش دهد.

این مطالعه نشان داده است که با استفاده از بیوپرین می توان جذب مواد را تا 40 درصد بیشتر کرد. این واقعاً یک تقویت قابل توجه در مسیر بازیابی قدرت جنسی، انگیزه و استقامت است.

نتیجه: چرا باید کسی سراغ بهترین قرص های تقویت کننده مردانه برود؟

مردی با توانایی و عملکرد جنسی مناسب نیازی به مصرف این قرص های جنسی OTC ندارد. باید درک کرد که رابطه جنسی یکی از عملکردهای حیاتی در زندگی هر مردی است.

رابطه جنسی ناموفق ممکن است روابط خانوادگی را از بین ببرد، افراد را عصبانی و غیرعادی کند. حتی ممکن است شریک زندگی شما را مجبور کند که برای رفع میل جنسی خود به دنبال رابطه دیگری باشد.

اشتهای جنسی کاملاً طبیعی است و اگر کسی می‌خواهد دخول رضایت‌بخشی داشته باشد که به اوج می‌رسد، سرزنش کردن اشتباه است.

در این منظر، مردان باید از این گونه قرص‌های تقویت‌کننده مردانه برای تجدید قوا و نشاط جنسی خود استفاده کنند تا بتوانند همه چیز را برآورده کنند.

علاوه بر این، این قرص های جنسی کاملا بی خطر هستند. بنابراین هیچ منطقی برای عدم استفاده از بهترین قرص های تقویت کننده مردانه برای بهبود عملکرد جنسی وجود ندارد.

دسته بندی مطالب زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت