بررسی قوی ترین قرص تاخیری آمریکایی | ویاگرای قرمز کانگورو اصل

دراین مقاله به بررسی قرص تاخیری کانگورو قرمز آمریکایی صد درصد گیاهی که با افزایس سایز تناسلی مردان و بهبود عملکرد جنسی و تقویت استقلامت جنسی آنها  به حفظ نعوظ و تاخیر در انزال آنها کمک می کند.

بیش از 52 درصد از مردان 40 تا 70 ساله از اختلال نعوظ رنج می برند و این مشکل باعث ضعف نفسانی و پایین رفتن عزت نفس آنها می شود.

تجربه زود انزالی مکرر می تواند بر روابط زناشویی شما تأثیر بگذارد و باعث ایجاد مشکلاتی در عزت نفس شود.شاید در بخش نعوظ خوب باشید، اما می خواهید اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهید و حتی استقامت در طول رابطه جنسی را بهبود ببخشید.

آیا قرص کانگورو می تواند شما را به نتیجه دلخواه از یک رابطه جنسی برساند؟ کارشناسان ما اینجا هستند تا این قرص را برای شما تجزیه و تحلیل کنند و حقیقت را در مورد این مکمل با شما به اشتراک بگذارند.

قرص تاخیری ویاگرا کانگورویی ساخت کدام شرکت است؟

روی بسته بندی قرص کانگورو نوشته شده است: «توسط شرکت کانگورو توزیع شده است». بنابراین با یک جستجوی اینترنتی شرکتی را از Encino، CA به نام Miracle Leaf پیدا کردیم که معتقدیم سازنده قرص کانگورو است.

بسته بندی قرص کانگورو اطلاعات زیادی (در صورت وجود) در مورد سازنده نمی دهد بسته بندی قرص کانگورو اطلاعات زیادی (در صورت وجود) در مورد سازنده نمی دهد.
روی برخی از بسته بندی ها  نوشته شده است “توسط شرکت 2K توزیع شده است.” بنابراین ما 100٪ مطمئن نیستیم که چه کسی سازنده این محصول است. سازندگان قرص کانگورو پیدا کردن آنها را آسان نمی کنند.

قرص تاخیری ویاگرای قرمز چیست؟

قرص تاخیری ویاگرا قرمز کانگورو به عنوان یک تقویت کننده حداکثر قدرت جنسی برای مردان معرفی می شود. این به طور علمی برای افزایش استقامت و عملکرد در اتاق خواب طراحی شده است.

این محصول بدون نسخه حاوی چندین گیاه و اسیدهای آمینه است و نتایج سریع را تا 72 ساعت ارائه می دهد مکمل های تقویت کننده مردانه مانند قرص کانگورو  اغلب به عنوان جایگزینی برای داروهای تجویزی برای اختلال نعوظ و میل جنسی کم به بازار عرضه می شوند، اما موادی که معمولا در سایر مکمل ها استفاده می شود چیست؟

سیتوتکنولوژی تحقیقات نشان می دهد که ال-لیزین به تقویت عملکرد ورزشی و سرعت بخشیدن به ریکاوری عضلات کمک می کند.

بررسی های انتقادی در علوم غذایی و تغذیه – ال آرژنین به افزایش تولید NO یا اکسید نیتریک در بدن کمک می کند ، که ممکن است به افزایش جریان خون کمک کرده و به آلت تناسلی اجازه می دهد تا خون بیشتری دریافت کند، که می تواند به نعوظ کمک کند.

تحقیقات تغذیه و مواد غذایی مولکولی حاوی کاتچین یا EGCG است که نوعی آنتی اکسیدان است که آسیب رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو روی سلول ها را کاهش می دهد.

قرص ویاگرای قرمز کانگورو با نام معجزه وی تونیک نیز شناخته می شود. ممکن است برای برخی کمی گیج کننده باشد، اما در واقعیت، آنها به همان محصول اشاره می کنند.

این قرص ها به عنوان تقویت کننده جنسی چند کاره به بازار عرضه می شوند.با نعوظ قوی‌تری استقامت را افزایش می دهد، در عین حال اندازه آلت تناسلی را افزایش داده  و به شما امکان می‌دهد دوام بیشتری برای طولانی کردن نعوظ داشته باشید هر دوی آنها برای بهبود میل جنسی در زنان و ارگاسم شدیدتر و طولانی‌تر به آنها هستند.

قرص ویاگرای کانگورو چگونه کار می کند؟

تقویت کننده مردانه کانگورو به عنوان مکمل مصرف می شود. مواد با کیفیت برتر برای مردانی طراحی شده است که نیاز به افزایش استقامت دارند.

مواد تشکیل دهنده

Tian Shan Snow Flower Lotus  این گیاه اغلب به عنوان یک تونیک استفاده می شود که می تواند در مبارزه با ضعف کمک کند. همچنین به غنی سازی گردش خون و سلول های خونی کمک می کند.

Aweto گیاهی چینی  این ماده یک هیبرید حیوانی / گیاهی منحصر به فرد است که اهداف مختلف سلامتی را انجام می دهد. تحقیقات منتشر شده در مجله آیورودا و پزشکی یکپارچه نشان می دهد که ممکن است در بهبود جریان خون، تقویت سیستم ایمنی و همچنین بهبود عملکرد جنسی و میل موثر باشد.

Icariin- طبق مطالعه ای در مجله پزشکی جنسی، این ماده ای است که از گیاه اپیمدیوم برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود. این به افزایش عملکرد جنسی به طرق مختلف کمک می کند. همچنین به بهبود جریان خون که منجر به نعوظ بهتر و بزرگتر می شود و همچنین به افزایش تولید تستوسترون در بدن و متعادل کردن سطح کورتیزول در بدن کمک می کند.

اکنون برای نگاهی عمیق به مواد تشکیل دهنده قرص کانگورو برای مردان  که این فرمول به عنوان حداکثر قدرت شناخته می شود.

عناصر:

ال-لیزین
عصاره جینسینگ
عصاره برگ جینکو بیلوبا
ال-آرژنین
چای سبز
اوتو چینی
تیان شان
شو لیان
ایکاریین
گل نیلوفر برفی
این کوکتل از مواد 100% گیاهی و بدون افزودنی های مصنوعی است. این یک چیز خوب برای تمیز نگه داشتن آن و به حداقل رساندن هرگونه عوارض جانبی احتمالی است.

ال-لیزین

یک اسید آمینه ضروری که در غذاهایی مانند لوبیا سیاه، تخمه کدو تنبل، تمپه، عدس، کینوا، شیر سویا و پسته یافت می شود. به گفته مجله انجمن نفرولوژی آمریکا ، برای سلامتی و رشد مناسب مهم است و یک بلوک سازنده پروتئین است  .

عصاره جینسینگ

گیاهان جینسینگ اغلب در مکمل‌های سلامتی و نوتروپیک‌ها برای کاهش سطح استرس، افزایش انرژی، تقویت عملکرد شناختی، تشویق آرامش و حتی درمان اختلال عملکرد جنسی در مردان استفاده می‌شوند.

با توجه به مجله تحقیقات جینسنگ ، از این گیاه برای انواع درمان ها در طب جایگزین استفاده می شود.و در انواع مختلفی از جمله جینسنگ آمریکایی، سیبری و آسیایی وجود دارد. برخی تحقیقات نشان می دهد که جینسینگ ممکن است به درمان اختلال نعوظ کمک کند.

ال-آرژنین

یک آمینو اسید موجود در بوقلمون، محصولات لبنی، سویا، بادام زمینی و گوشت خوک، مطالعات انجام شده در مجله تحقیقات پیشرفته نشان داده است که ممکن است به درمان اختلال نعوظ و ضد پیری کمک کند.

عصاره برگ جینکو بیلوبا

طب مکمل و جایگزین مبتنی بر شواهد، عصاره جینکو بیلوبا را توضیح می‌دهد که از درختی بومی کره، چین و ژاپن گرفته شده است. اغلب برای اهداف دارویی استفاده می شود.

چای سبز

مطالعات ذکر شده در Current Medicinal Chemistry نشان داده است که می تواند به افزایش جریان خون و کاهش وزن کمک کند.

ایکاریین

جزء علف هرز بز شاخی یا اپیمدیوم این گیاه نوعی فلاونوئید است و معمولاً در طب چینی یافت می شود. طبق مطالعه‌ای در مجله پزشکی جنسی ، معمولاً از آن به عنوان یک داروی تقویت کننده جنسی و درمان اختلال نعوظ استفاده می‌شود . به همین دلیل است که یک عنصر رایج در مکمل‌های تقویت‌کننده مردان بدون نسخه و تقویت‌کننده‌های تست است.

Aweto چینی

طب مکمل و جایگزین مبتنی بر شواهد می گوید این یک قارچ دارویی است که در طب چینی استفاده می شود و نشان داده شده است که عملکرد ورزشی را تقویت می کند و با علائم پیری مبارزه می کند.

این گیاه در ترکیبات قرص تاخیری کانگورو قرمز طبق تحقیقات منتشر شده در مجله آیورودا و پزشکی یکپارچه نشان می دهد که ممکن است به بهبود عملکرد جنسی کمک کند.

گل نیلوفر برفی

یکی از چندین گونه گل نیلوفر آبی. به آن نیز می گویند و در منطقه هیمالیا رشد می کند. با توجه به مجله آسیایی اقیانوس آرام طب گرمسیری، ریشه و روغن این گیاه در برخی از طب سنتی آسیایی برای درمان التهاب، مشکلات معده و سایر بیماری‌ها استفاده می‌شود.

آیا قرص کانگورو موثر است؟

اثربخشی قرص تاخیری کانگورو به کارایی ترکیبات آن بستگی دارد. در تحقیقات منتشر شده در مجله آمریکایی طب چینی توانایی بهبود کیفیت اسپرم و کمک به تقویت جنسی را نشان داده است

بر اساس تحقیقات منتشر شده دربررسی قرص ویاگرای قرمز  می توانند فعالیت تولیدمثلی را بهبود بخشند و عملکرد تولید مثلی مختل را بازیابی کنند.

مجله آسیایی آندرولوژی می گوید که ایکاریین در مطالعات نشان داده است که اثرات درمانی بر اختلال نعوظ دارد.بر اساس مطالعات اسپرماتوژنز و مجله بریتانیایی فارماکولوژی بالینی ، انواع جینسینگ، از جمله جینسنگ قرمز کره ای، اثرات مثبتی بر مشکلات نعوظ و عملکرد تولید مثل مردان نشان داده اند .

آیا قرص کانگورو کار می کند؟

L-Lysine، به ویژه هنگامی که با L-Arginine ترکیب شود، نشان داده شده است که عملکرد ورزشی را برای کمک به استقامت و سطوح انرژی افزایش می دهد.

بر اساس اطلاعات کلینیک مایو ، ال آرژنین وجود دارد که ممکن است با افزایش جریان خون به آلت تناسلی به بهبود اختلال نعوظ کمک کند.

طبق مجله اورولوژی ، “تجویز خوراکی طولانی مدت دوزهای فوق فیزیولوژیک ال-آرژنین، پاسخ نعوظ را بهبود می بخشد داده ها از استفاده احتمالی از مکمل های غذایی برای درمان اختلال نعوظ پشتیبانی می کنند.

فواید و نتایج قرص کانگورو

مزایای این قرص شامل نعوظ بیشتر و قوی تر و بهبود انرژی جنسی و تاخیر در انزال است قرص ویاگرای قرمز سایز آلت تناسلی را افزایش داده و بهه بهبود و تقویت نعوظ کمک می کند و در نتیچه ارگاسم لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

جزئیات در مورد قرص ویاگرای قرمز کانگورو و تستوسترون

آیا قرص تاخیری کانگورو قرمز سطح تستوسترون آزاد را افزایش می دهد؟ مطالعه ای از مجله آسیایی آندرولوژی شامل 48 موش نر در سن 15 ماهگی نشان داد که Icariin سطح تستوسترون در گردش را در بدن افزایش می دهد و وضعیت کلی اندام های تولیدی را بهبود می بخشد.

نحوه مصرف

«فقط طبق دستورالعمل استفاده کنید.اگر در 12 ساعت گذشته داروی دیگری مصرف کرده اید از مصرف این محصول خودداری کنید.اگر دارای یک بیماری جدی هستید یا از داروهای تجویزی استفاده می کنید، به خصوص اگر حاوی نیترات هستند، از این محصول استفاده نکنید.

درعملکرد است زمان متوسطی طول بکشد تا برخی از کاربران نتایج بهینه را تجربه کنند
برای استفاده نوجوانان مناسب نیسترض 48 ساعت بیش از 1 قرص مصرف نکنید.»

دستورالعمل های روی بسته می گوید که یک قرص را 20 دقیقه قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید. هنگام مصرف قرص کانگورو باید حداقل 16 اونس آب بنوشید. هرگز از دوز توصیه شده تجاوز نکنید.

عوارض جانبی

به یاد داشته باشید که این قرص حاوی مواد طبیعی است و در برابر هیچ دارویی منع مصرف ندارد، بنابراین لازم نیست داروهای تجویز شده توسط پزشک را قطع کنید.

اطلاعات زیادی در مورد عوارض جانبی در آنجا پیدا نخواهید کرد.اما می دانیم که ال-لیزین، یکی از مواد اصلی در قرص های کانگورو، شناخته شده است که با دستگاه گوارش مشکل دارد. باعث درد معده می شود.

نه مثل اسهال، بلکه یک درد گرفتگی در روده شماست.» داور دیگری به سردرد اشاره کرد، اما به طور کلی، به نظر نمی رسد اکثر مردان از عوارض جانبی منفی رنج ببرند.

این قرص تاخیری ساخت کشور آمریکا و کاملا گیاهی مکمل تقویت کننده نعوظ مردانه کانگورو با نام Miracle V Tonic نیز نامیده می شود. با فرمولاسیون کاملا طبیعی خود، می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

با توجه به عوارض قرص تاخیری کانگورو قرمز این مکمل ممکن است در برخی از مصرف کنندگان واکنش های زیر را به همراه داشته باشد:

حالت تهوع
سردرد
سرگیجه
ناراحتی معده
اسهال
نفخ
کاهش فشار خون ناشی از گشاد شدن عروق خونی
واکنش افراد مختلف به ترکیبات خاص و فرمول های اختصاصی متفاوت است، بنابراین در حالی که برخی از افراد ممکن است برخی عوارض جانبی را تجربه کنند، برخی دیگر ممکن است متوجه هیچ کدام نشوند.

هشدارهای محصول

در مورد هشدارهای مربوط به قرص تاخیری کانگورو، در اینجا چیزی است که باید از آن آگاه باشید:

قرص ویاگرای قرمز کانگورو برای مردان زیر 18 سال مناسب نیست.

در 48 ساعت بیش از یک قرص مصرف نکنید.

اگر در 12 ساعت گذشته دارو یا داروی دیگری مصرف کرده اید از قرص کانگورو استفاده نکنید.

اگر بیماری جدی دارید، از قرص کانگورو استفاده نکنید.

اگر قبلاً داروی تجویزی مصرف می‌کنید، قرص کانگورو را مصرف نکنید، مگر اینکه پزشک بگوید مشکلی ندارد.
زنان باردار یا شیرده به هیچ وجه نباید قرص کانگورو مصرف کنند.

اگر احساس می‌کنید که نعوظ شما باید قوی‌تر باشد، ممکن است موضوع واضح نباشد. این می تواند به فرآیندهای بیماری مرتبط با دیابت یا سیستم قلبی عروقی مربوط باشد.

از طرف دیگر، ممکن است مشکل اصلاً ارگانیک نباشد و کاملاً روانی باشد. به این دلایل، مهم است که قبل از افزودن مکمل، به دنبال مشاوره پزشکی و انجام تمرینات مناسب باشید. دکتر آنتونی دوگارت می‌گوید: ممکن است یک علت زمینه‌ای خطرناک وجود داشته باشد یا لزوماً نیازی به دارو نداشته باشد.

قرص قرمز کانگورو برای زنان نیز وجود دارد. اینها را می توان به عنوان یک مکمل غذایی مصرف کرد و برای بهبود لذت و عملکرد جنسی تا 72 ساعت در نظر گرفته شده است. قرص کانگورو به به تقویت روانکاری واژن، تقویت رابطه جنسی و تشویق بیشتر به ارگاسم کمک می کند.

½ تا 1 قرص (این میزان بر اساس وزن شما است) 20 دقیقه قبل از فعالیت جنسی (همراه با 16 اونس آب) مصرف شود.

زمان اثرگذاری قرص ویاگرای قرمز

ادعا می کند که در کمتر از 20 دقیقه شروع به کار می کند البته  به این معنی نیست که فوراً نعوظ شدید خواهید داشت. در واقع، حتی تا زمانی که “تحریک فیزیکی رخ ندهد” فعال نمی شود و شروع به کار نمی کند.

آیا قرص تاخیری کانگورو  تا 72 ساعت در بدن می ماند؟

اگر 20 دقیقه قبل از عمل جنسی یک قرص مصرف کنید، بعد از مصرف قرص مقدار زیادی آب بنوشید. اثر آن می تواند 72 ساعت کار کند.

تقویت کننده نعوظ مردانه کانگورو یا میراکل وی تونیک یک قرص سریع الاثر است زیرا فقط در صورت نیاز و قبل از هر گونه فعالیت جنسی باید آن را مصرف کنید. در عین حال، ماندگاری بالایی نیز دارد زیرا اثرات آن می تواند تا 7 روز باقی بماند.

در حالی که این محصول در درجه اول یک تقویت کننده جنسی است که می تواند در تقویت استقامت جنسی ، بهبود سلامت پروستات و همچنین در افزایش میزان انزال موثر باشد.

همچنین به منظور تقویت نعوظ های سخت تر و طولانی تر که می تواند فعالیت جنسی کلی را تقویت کند، فرموله شده است.

این در فرمولاسیون سریع الاثر می باشد که می توان آن را اندکی قبل از هر گونه فعالیت جنسی مصرف کرد. اثرات همچنین می تواند تا 7 روز کامل باقی بماند.

قرص تاخیری کانگورو   نه تنها به عنوان یک مکمل تقویت کننده مردانه عمل می کند، بلکه از استقامت بدن پشتیبانی می کند، سلامت پروستات را بهبود می بخشد، و همچنین مقدار مایع منی را در طول انزال افزایش می دهد.

از آنجایی که این محصول بسیار سریع عمل می کند، در هر زمان که نیاز باشد می توان از آن استفاده کرد. با توجه به قیمتی که دارد، می توان گفت که این محصول برای کمک به مردان در مشکلات مربوط به کلیت مشکلات جنسی بسیار موثر است

آیا در صورت فشار خون بالا می توانم قرص کانگورو مصرف کنم؟

در صورت داشتن بیماری قلبی یا فشار خون بالا از این قرص و قرص های تاخیری استفاده نکنید. در صورت مشاهده علائم تنگی نفس یا نامنظمی قلب، مصرف این محصول را قطع کنید.

مصرف الکل به ایجاد و حفظ نعوظ کمکی نمی کند، بنابراین اگر به دنبال این هستید که این کار را انجام دهید به خاطر داشته باشید.

 آیا قرص ویاگرا آلت تناسلی را بزرگ می کند؟

ال-آرژنین بدن شما را قادر می سازد تا اکسید نیتریک بیشتری تولید کند، آن اسید آمینه جادویی که جریان خون را به آلت تناسلی بهبود می بخشد. هر چه جریان خون بیشتر باشد، نعوظ بزرگتر است.

راز اثربخشی  فرمول ویاگرای قرمز در ترکیب آن نهفته است. این ترکیبی منحصر به فرد از موادی است که اندام غاری آلت تناسلی را بزرگ می کند و در نتیجه اندازه آن را افزایش می دهد. در عین حال، سطح تستوسترون را تا 9.7 نانوگرم (نانوگرم در هر خون) نیز افزایش می دهد.

اجزای اصلی این فرمول عصاره نعناع، ​​عصاره آرکتیوم و گوارانا هستند – اینها مواد طبیعی هستند که میل جنسی و گردش خون را بهبود می بخشند، اما مهمتر از همه، اندازه آلت تناسلی را نیز افزایش می دهند.

مواد طبیعی درقرص تاخیری کانگورو قرمز به رساندن خون بیشتر به آلت تناسلی و تغذیه بافت ماهیچه ای آن کمک می کنند که به نوبه خود چندین نتیجه دارد:

اول از همه ، آنها بلافاصله رشد آلت تناسلی را تحریک می کنند و همچنین سطح میل جنسی و تستوسترون را افزایش می دهند. به همین ترتیب ، توجه به این نکته مهم است که از نظر پزشکی، اگر شما این مواد را مصرف نکنید، هیچ کس نمی تواند به پتانسیل کامل اجسام غارنوردی دست یابد.

قرص ویاگرای قرمز کانگورو تنها روش شناخته شده برای افزایش آلت تناسلی شما به حداکثر اندازه طبیعی ممکن است. اگر آلت تناسلی شروع به دریافت خون بیشتری کند، بافت به نوبه خود شروع به متورم شدن و بزرگ شدن اندازه آن تا 2.5 اینچ می کند.

در نهایت ،  مواد مکمل کمبود متابولیت ها هستند و رگ ها را از سموم پاک می کنند، به این معنی که رگ ها می توانند خون را سریع تر و بهتر منتقل کنند. به همین دلیل است که آلت تناسلی بزرگ می شود و نعوظ بهبود می یابد. میانگین زمان رابطه جنسی 32 دقیقه است.

هم افزایی این سه مرحله باعث رشد آلت تناسلی و طولانی شدن مدت زمان نعوظ می شود. با مصرف قرص تاخیری ویاگرای قرمز کانگورو شما نه تنها 73.4 درصد آلت تناسلی بلندتری خواهید داشت، بلکه از رابطه جنسی شدیدتر نیز لذت خواهید برد و می توانید تا 5 بار به همسرتان ارگاسم بدهید، زیرا آلت تناسلی شما بزرگتر خواهد شد.

هیچ تصادفی در علم وجود ندارد و وعده ها نیز پذیرفته نمی شوند. تنها چیزی که مهم است نتایج آزمایشات پزشکی است. به همین دلیل، اساتید پزشکی یک تجزیه و تحلیل بالینی ویژه را برای تأیید اینکه دو ساعت برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 0.3 تا 0.5 اینچ کافی است، ایجاد کردند.

محققان این درمان را در گروهی متشکل از 122 مرد بین سنین 18 تا 45 سال آزمایش کردند. شرکت کنندگان این روش را روزانه انجام دادند و آن را فوری و غیر تهاجمی توصیف کردند. ایده آزمایش این بود که به طور علمی آزمایش شود که آیا فرمول بزرگ کردن آلت تناسلی که توسط اساتید پزشکی ایجاد شده بود واقعا کار می کند و تضمین می کرد که آلت تناسلی بزرگ می شود و نعوظ طولانی تر می شود. این نتایج بود:

– میانگین اندازه آلت تناسلی شرکت کنندگان پس از آزمایش 7.6 اینچ بود.

سیر درمان با قرص ویاگرا قرمز گانگورو

هفته اول: من به آزمایش پیوستم تا مشکل کوچک 4.8 اینچی خود را حل کنم. دو ساعت پس از شروع درمان، شروع به احساس نتایج آن کردم. آلت تناسلی ام گزگز می کرد (ولی درد نداشت) و کم کم داشت بزرگ می شد. دو روز بعد، 5.6 اینچ اندازه گیری شد.

هفته سوم:  در حین رابطه جتسی عملکرد بهتری دارم مطمئناً به دلیل رهایی از استرس ناشی از برخورد با آلت تناسلی کوچک است. می توانم 20 یا 30 دقیقه نعوظ کامل داشته باشم.

آلت تناسلی تا 7.3 اینچ در 3 هفته رشد کرده است، یعنی هر هفته 0.8 اینچ. داشتن آلت تناسلی بزرگتر و داشتن رابطه جنسی طولانی تر شگفت انگیز است. در نهایت از انجام آن احساس لذت می کنم و می توانم همسرم را به ارگاسم برسانم.

هفته چهارم: پس از چهار هفته،  آلت تناسلی  به 7.6 اینچ می رسد  به علاوه، حتی بعد ازنزال هم می‌توانم نعوظ کامل داشه باشم.

با توجه به داده های به دست آمده، می توان ادعا کرد که نتایج درمان ایجاد شده توسط پروفسور، نه تنها جامعه علمی، بلکه کل جهان را شگفت زده کرد.

دقیقا به همین دلیل است که این فرمول در مبارزه با ناتوانی جنسی مردانه، آلت تناسلی کوچک و نعوظ های کوتاه مدت بسیار محبوب شده است. اکنون، افراد بیشتری می خواهند این روش موثر را برای خود امتحان کنند.

ویاگرای قرمز سه برابر موثرتر و سریعتر از پمپ و وزنه آلت تناسلی یا هر نوع درمان دیگری است. به طور طبیعی آلت تناسلی را برای همیشه بزرگ می کند ، گردش خون را بهبود می بخشد.میزان اسپرم را افزایش داده و باعث دیر انزالی می شود.

مزایای قرص آمریکایی ویاگرای قرمز

افزایش سایز آلت تناسلی

درمان انزال زود رس و افزایش قوای جنسی

قرص تاخیری و تقویت کننده نعوظ آقایان

مواد تشکیل دهنده کاملا طبیعی

رابطه طولانی مدت و ارگاسم لذت بخش تر

درمان ناتوانی جنسی مردان

افزایش و بهبود عملکرد رابطه جنسی

افزایش برانگیختگی و بهبود میل جنسی

افزایش استقامت و نعوظ قوی تر

افزایش اندازه آلت تناسلی بزرگتر و ضخیم تر

خلاصه

عملکرد جنسی به طور طبیعی با افزایش سن مردان کاهش می یابد، که ممکن است به احساس بی کفایتی یا خجالت کمک کند. مکمل‌های تقویت‌کننده عملکرد مردان باید بر اساس چهار عامل کلیدی مواد عناصر تشکیل دهنده فعال، توانایی حمایت از استقامت جنسی، افزایش برانگیختگی و افزایش سایز تناسلی، بهبود میل جنسی و حمایت از مطالعات بالینی.

برای تقویت عملکرد جنسی شما و کمک به شما برای دستیابی به نعوظ طولانی تر برای عملکرد جنسی بهتر در نظر گرفته شده است.

دسته بندی مطالب زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

2 پاسخ به “بررسی قوی ترین قرص تاخیری آمریکایی | ویاگرای قرمز کانگورو اصل”

  1. سلام من می‌خوام برم تو رابطه اگه سیلدنافیل و وگادول رو باهم بخورم که دیرتر ارضا شم مشکلی پیش نمیاد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت به بالا
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت